Gardine (Baltarusija) vykusiame tarptautiniame laisvųjų imtynių jaunių ir jaunimo turnyre pirmąsias vietas iškovojo Vadimas Babuškinas ir Lukas Krasauskas.

Klaipėdietis Vadimas Babuškinas triumfavo svoryje iki 65 kilogramų, o vilkaviškietis Lukas Krasauskas aukso medalį iškovojo svorio kategorijoje iki 97 kilogramų.

Svoryje iki 61 kilogramo antrą vietą užėmė pagėgiškis Svajūnas Šakys. Raseiniškis Leandras Nutautas šiame svoryje liko trečias.

Bronzos medalius taip pat iškovojo pagėgiškis Gvidas Jovaiša (57 kg) ir Eitvydas Okunis (65 kg) iš Vilkaviškio.

Lietuvos komandos pagrindą sudarė Šiaulių sporto gimnazijos auklėtiniai.

Varžyboms mūsų sportininkus ruošė treneriai Sergejus Kasimovas, Valdas Grišius, Renatas Dijokas, Mindaugas ir Jonas Jurkynai, Andrejus Iljinas ir Antanas Merkevičius.

Tarptautiniame turnyre kovojo 63 sportininkai iš Latvijos, Lietuvos, Moldavijos, Tadžikijos ir Baltarusijos.