Radome (Lenkija) vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių jaunių sėkmingai startavo mūsų šalies jaunieji atletai. Turnyre aukso medalius laimėjo Vilius Savickas ir Edvinas Subotkevičius, o Lietuvos rinktinė iškovojo pajėgiausios komandos titulą ir buvo apdovanota nugalėtojų taure.

Buvęs marijampolietis, šiuo metu Vilniaus Ozo gimnazijos auklėtinis Vilius Savickas svorio kategorijoje iki 58 kilogramų įveikė lenkus Przemysławą Opolskį, Marciną Hałajų, Marciną Sztanderskį bei Janą Chojnackį,  o finale ant menčių paguldė ukrainietį Maksymą Zabolotnychą.

Viliaus komandos draugui Edvinui Subotkevičiui (63 kg) kiek rimčiau pasipriešino tik lenkas Adamas Witkowskis. Dar tris varžovus iš Lenkijos – Rafałą Wójciką, Michałą Niewierowskį ir Krzysztofą Steffaną – vilnietis įveikė ankščiau laiko.

Antrąsias vietas iškovojo Mindaugas Venckaitis (50 kg) ir Ignas Bukauskas (85 kg)

Bronzos medaliai atiteko Gedui Milašauskui (69 kg) ir Motiejui Vyrukaičiui (100 kg).

Penktąsias vietas užėmė Marius Godvanas (42 kg) ir Gordonas  Paulauskas (46 kg).

Kiti mūsų šalies atletai pasirodė kukliau: Kajus Igoris (100 kg) užėmė 8, o Vladislavas Sulžickij (54 kg) 9 vietas, Donatas Rindeikis (58 kg) 10-as, o Lukas Miodišauskas (50 kg) ir Jurijus Ščiogolevas (76 kg) tenkinosi 11-ąja pozicija, Edvinas Lenkutis (69 kg) liko15-as, Arsenas Stankevičius (85 kg) – 18-as, o Deividas Gervinskas  (58 kg) 22-oje vietoje.

Šiame turnyre varžėsi 191 sportininkas iš Ukrainos, Lietuvos ir Lenkijos.

Lietuvai atstovavo 17 imtynininkų iš Klaipėdos, Šiaulių, Šiaulių rajono, Kauno ir Vilniaus.