Tapoje (Estija) vykusiame tarptautiniame graikų–romėnų imtynių turnyre visi trys varžybose dalyvavę mūsų šalies atletai iškovojo aukso medalius. Turnyro  nugalėtojais tapo Joniškio visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova“ auklėtiniai Benas Keršys (sv.kat. iki 85 kg), Martynas Muižys (sv.kat. iki 42 kg) ir Ignas Paulavičius (sv.kat. iki 85 kg).

Suaugusiųjų amžiaus grupėje kovojęs Benas Keršys visus keturis varžovus – Rauno Kuusemetsą (9:0), Denisą Ivanovą (8:0), Hannesą Välį (10:0) ir Dmitrijų Gorobetsą (10:0) – įveikė pirmuose kėlinukuose.

Jaunių turnyre Martynas Muižys iškovojo tris pergales. Joniškietis anksčiau laiko nugalėjo estus Sanderį Tagu (0:4), Juhaną Kristjuhaną, (9:0) ir Georgą Lumilą (0:8).

Reikšmingas karjeros pergales iškovojo Ignas Paulavičius. Lietuvis laimėjo keturias imtis, o dvejose dvikovose jis privertė pasiduoti Estijos jaunių čempionus Aho Leithamą ir Richardą Karelsoną.

„Abu Igno varžovai yra pajėgiausi savo amžiaus grupės Estijos imtynininkai. Jie jau yra dalyvavę Europos ir pasaulio jaunių čempionatuose ir abu yra patekę tarp dešimties stipriausių žemyno atletų, todėl šias Igno pergales vertinu ypatingai“, – džiaugsmo neslėpė sportininkų treneris Rytis Keršys.

Tarptautiniame imtynių turnyre Estijoje varžėsi 101 imtynininkas iš Estijos, Rusijos ir Lietuvos.

Valdas Malinauskas

Pirmoje nuotraukoje po apdovanojimo iš kairės: treneris Rytis Keršys, Benas Keršys, Ignas Paulavičius, Martynas Muižys.

Antroje nuotraukoje: Ignas Paulavičius

Trečioje nuotraukoje: Martynas Muižys

Ketvirtoje nuotraukoje: Benas Keršys