Taline vykusiame tarptautiniame Kristjano Palusalu graikų-romėnų imtynių vaikų ir jaunučių turnyre sėkmingai kovojo mūsų šalies jaunieji atletai. Vilniaus miesto imtynininkų pagrindu sudaryta rinktinė iškovojo šešis medalius ir tarp komandų užėmė pirmą vietą.

Jaunučių grupėje (77 dalyviai) pirmą vietą užėmė Dmitrijus Petrovičevas (47 kg). Sidabro medaliais pasidabino Kirilas Vartanovas (22 kg) ir Emilis Seliava (57 kg). Bronzos medalis atiteko Dominykui Liškiavičiui (57 kg).

Vaikų varžytuvėse (50 dalyvių) Mažvydas Ežerskis (38 kg) įveikė tris varžovus ir tapo turnyro nugalėtoju. Antrą vietą užėmė Deinoras Taraškevičius (33 kg).

Jauniesiems atletams varžybose sekundavo šalies rinktinės treneriai pasaulio ir Europos čempionatų prizininkas, olimpietis Mindaugas Ežerskis ir daugkartinis šalies čempionas, olimpietis Ruslanas Vartanovas.

Tarptautiniame turnyre kovojo 196 imtynininkai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.