Panevėžyje vyko tradicinis graikų-romėnų imtynių turnyras „Aukštaitijos 2010“. Varžybose dalyvavo vaikų (1998-2000m.g.) ir jaunučių (1996-1997 m. g.) amžiaus grupės imtynininkai. Tai vienas seniausių turnyrų Lietuvoje, kuriame prieš kalėdines šventes susirenka geriausieji savo amžiaus sportininkai iš Lietuvos ir svečiai iš užsienio.

Šį kartą į varžybas, nepaisant gausiai iškritusio sniego bei  užpustyt kelių, atvyko Kauno ir Šiaulių miestų, Anykščių, Joniškio, Tauragės, Šiaulių rajonų, Kazlų-Rūdos, Visagino, Marijampolės savivaldybių sportininkai bei svečiai iš Sovetsko (Kaliningrado sritis, Rusija) ir Liepojos (Latvija).

Vaikų imtynių turnyre pastebimas buvo visaginietis Dima Parachelašvilis (35 kg), kuris gausiausioje svorio kategorijoje, dramatiškoje finalinėje kovoje įveikė pajėgų rusą. Be aukso medalio Dima buvo apdovanotas prizu „Už ryžtą pergalei“.

Svorio kategorijoje iki 30 kilogramų labai efektingai grūmėsi panevėžietis Matas Indriševičius.

Jaunučių amžiaus grupėje savo gerbėjų nenuvylė šiaulietis Airidas Danusevičius (53 kg). Jis užtikrintai kontroliuoja kovą stovėsenoje ir galingai atakavo parteryje.

Panevėžietis Ernestas Lapinskas užtikrintai laimėjo  pirmą vietą svorio kategorijoje iki 85 kilogramų.

Tarptautiniame turnyre kovojo 104 sportininkai.

www.imtynes.lt informacija

Nuotraukoje – Airidas Danusevičius

Tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras „AUKŠTAITIJA-2010” PANEVĖŽYS, 2010 m. gruodžio 11-12 d.