Valgoje (Estija) buvo surengtas tarptautinis graikų–romėnų (149 dalyviai) ir moterų (20 dalyvių) imtynių turnyras. Jame jėgas išmėgino imtynininkai iš Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Suomijos. Lietuvai atstovavo Joniškio sporto centro imtynininkai.  Aštuoniems iš trylikos turnyre kovojusių trenerio Ryčio Keršio auklėtinių pavyko laimėti medalius.

Puikiai kovojo broliai Gudmonai. Jaunių grupėje (1995 g.m. ir jaunesni) Donatas Gudmonas (54 kg; 12 dalyvių ) nukeliavo iki finalo. Lemiamoje imtyje jis taškais įveikė brolį Darių ir laimėjo aukso medalį. Iki finalo broliukai visus priešininkus guldė ant menčių.

Antrąją vietą iškovojo vyresnysis brolis Deividas Gudmonas (76 kg; 7 dalyviai).

Trečiąsias vietas laimėjo Dovydas Petkevičius (58 kg; 7 dalyviai) ir Lukas Degimas (69 k; 6 dalyviai).

Penktoje vietoje liko Paulius Gestautas (76 kg) ir Karolis Pociūnas (42 kg; 10 dalyvių). Šioje svorio kategorijoje Edas Marcinkevičius tenkinosi septintąja vieta.

Tarp vaikų varžėsi (2000 g.m. ir jaunesni) ir antrąsias vietas užėmė Adomas Grigaliūnas (27 kg; 10 dalyvių) bei Eimantas Vilimas (32 kg; 13 dalyvių). Trečiąją vietą iškovojo Antanas Janušas (50 kg; 15 dalyvių). Martynas Muižys (27 kg) užėmė penktąją vietą, o Paulius Grigaliūnas (32 kg) liko devintas.

Komandinėje įskaitoje tarp 24-ių klubų Joniškio sporto centro imtyninkai iškovojo trečiąją vietą. Joniškiečius aplenkė šeimininkai – Valgos SK ir MK Abergo (Estija) klubai.

Joniškio komanda apdovanota taure, o treneriui Ryčiui Keršiui įteiktas rėmėjų įsteigtas prizas.