Estijoje vykusiame tarptautiniame moterų imtynių jaunių turnyre „Tallinn Open 2015“ visas varžoves nugalėjo ir pirmą vietą užėmė Kornelija Zaicevaitė (6 dalyvės). Šiaulių sporto vidurinės mokyklos mokinė svorio kategorijoje iki 63 kilogramų aiškia taškų persvara įveikė latvę Angeliną Cizovą ir Suomijos atletę Henna Tarkkanen bei užsitikrino vietą finale. Lemiamoje kovoje Kornelija susitiko su dar viena Latvijos imtynininke Viktorija Broka.  K.Zaicevaitė žemais praėjimus į kojas triuškino latvės gynybą ir įveikė varžovę rezultatu 10:0.

Kamilė Gaučaitė (70 kg, 9 dalyvės) pakeliui į finalą susitiko su Rusijos atstove Darja Kilmametova, kurią nugalėjo aiškia taškų persvara 10:0. Antrojoje imtyje Kamilė atliko efektingą „praėjimą į kojas“ ir paguldė ant menčių estę Eglę Tutt. Pusfinalyje lietuvaitės laukė dar viena Estijos imtynininkė Marta Pajula, kuri nesugebėjo pasipriešinti Kamilės atliekamiems „malūnams“. Finale Kamilė grūmėsi su  Anastasija Dobrožanskova iš Rusijos. Varžovė pasinaudojo Kamilės klaidomis ir išplėšė pergalę iš lietuvaitės rankų.

Šiaulių sporto vidurinės mokyklos kartu ir „Saulės miesto atletikos klubo“ komanda bendroje moterų imtynių įskaitoje užėmė 6 vietą tarp 27 klubų. Tarptautiniame turnyre kovojo 135 imtynininkės iš 12 valstybių.

Šiuo metu sportininkės ruošiasi Lietuvos jaunių čempionatui, kuris vyks balandžio 10-11 dienomis Kaune.

Indrė Bubelytė