Paikuse (Estija) vykusiame tarptautiniame Leo Kreinini vardo graikų-romėnų imtynių turnyre mūsų šalies atletai iškovojo tris aukso, keturis sidabro ir vieną bronzos medalį.

Suaugusių turnyro nugalėtojų vardus laimėjo anykštėnai Arvydas Krikščiūnas (66 kg) ir Ramūnas Dagys (75 kg) bei Giedrius Valeika (85 kg, Anykščiai – Kaunas). Sidabro medalius iškovojo Panevėžio miestui atstovavęs Domas Krikščiūnas (59 kg) ir Tomas Sobolevskis (71 kg, Anykščiai).

Jaunių amžiaus grupėje buvęs Kupiškio KKSC auklėtinis Gedrimas Janonis (šiuo metu mokosi ir savo sportinį meistriškumą tobulina Panevėžio sporto gimnazijoje ) iškovojo sidabro medalį  svorio kategorijoje iki 63 kilogramų. Gedrimas finalinėje kovoje pralaimėjo šių metų Europos kadetų čempionato penktos vietos laimėtojui Jegorui Jakovlevui iš Estijos.

Bronzos medaliu tenkinosi Deimantas Žvikas (76 kg, Anykščiai).

Valius Kavaliauskas (32 kg) finale pralaimėjo Latvijos sportininkui ir buvo apdovanotas sidabro medaliu.

Turnyre dalyvavo 124 imtynininkai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.