Tarptautiniame memorialiniame Józefo Moczynskio graikų-romėnų  imtynių turnyre Poznanėje (Lenkija) sėkmingai kovojo mūsų šalies sportininkai. Devintą kartą miesto “Sobieskio” sporto klubo organizuojamame renginyje pirmąsias vietas užėmė Valius Kavaliauskas, Karolis Valiūnas ir Erikas Čerepokas.

V.Kavaliauskas (29 kg) visus varžovus įveikė ir aukso medalį iškovojo vaikų amžiaus grupėje. Antrąją vietą tarp vaikų laimėjo Mantas Šmigelskas (virš 70 kg), o bronzos medaliai atiteko Domui Jankauskui (46 kg) ir Aivarui Stanislavui (35 kg). Visi minėti atletai yra Anykščių krašto imtynininkai.

Jaunių amžiaus grupėje nugalėtojų vardus iškovojo panevėžiečiai Karolis Valiūnas (85 kg) ir Erikas  Čerepokas (100 kg). Trečią vietą laimėjo Mantas Traupys (73 kg). Penkta vieta tenkinosi kupiškėnas Emilis Abdulajevas (58 kg).

Varžybose Lietuvai atstovavo imtynininkai iš Panevėžio, Anykščių ir Kupiškio.

Komandų įskaitoje Lietuvos ekipa iškovojo trečią vietą.

Tarptautiniame turnyre jėgas išmėgino 95 sportininkai iš Lenkijos, Čekijos, Ukrainos, Latvijos ir Lietuvos.