Balvuose (Latvija) vyko tarptautinis graikų–romėnų imtynių turnyras. Septintą kartą surengtose varžybose jėgas išmėgino 180 jaunųjų imtynininkų iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Lietuvai turnyre atstovo jaunieji atletai iš Vilniaus, Kauno, Joniškio ir Visagino. Turnyre dominavo mūsų šalies imtynininkai, kurie varžybų nugalėtojų titulus pelnė trylikoje svorio kategorijų iš dvidešimties.

„Turnyras nebuvo prastas, kaip kažkam gali atrodyti. Vien iš Rygos atvyko 50 imtynininkų, Daugpilis delegavo 30 atletų, estai savo neblogą štabą turėjo. Tiesiog, šiai dienai esam geriau pasiruošę, todėl ir „susiautėm” Latvijoje”, – šalies jaunųjų sportinininkų laimėjimais džiaugėsi Joniškio sporto centro graikų–romėnų imtynių treneris Rytis Keršys.

Pirmas vietas iškovojo šeši visaginiečiai, penki joniškiečiai, po vieną nugalėtoją paruošė Vilniaus ir Kauno treneriai. Latviai nugalėjo penkiose svorio kategorijose, dvejose pirmi buvo estai.