Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos laisvųjų imtynių mokinių–jaunučių (gim. 2001-2004 metais) pimenybės.

Pirmąją komandinę vietą laimėjo Kelmės jaunieji sportininkai, iškovoję 4 (keturias) pirmąsias vietas (treneriai Saulius Jurčys ir Nerijus Peleckis). Ant aukščiausios pakylos stojo iki 32 kg startavęs Edvinas Gediminas, iki 38 kg rungęsis Paulius Leščiauskas, svoryje iki 73 kg savo pranašumą įrodė Vilius Mikalauskas, o kategorijoje iki 85 kg visas pergales iškovojo Klaidas Pluščiauskis.

Antrąją komandinę vietą laimėjo Vilkaviškio jaunieji „laisvūnai“. Trenerio Mindaugo Jurkyno auklėtiniai Arnas Okunis (iki 47 kg), Povilas Veličko (iki 66 kg) ir Justinas Grumblys (virš 85 kg) nepaliko jokių vilčių priešininkams ir iškovojo aukso medalius. Pažymėtina atkakli Justino Grumblio finalinė dvikova su Nedu Urniežiumi iš Raseinių. Vilkaviškietis imties pradžioje praleido kelias Nedo atakas ir vos „neprisidirbo“. Galiausiai Justinas „iššifravo“ eilinę varžovo ataką ir pridengė Nedą bei džiaugėsi pergale.

Trečiąją komandinę vietą laimėjo Raseinių jaunieji atletai (treneriai Valdas ir Titas Grišiai). Nugalėtojais tapo broliai Edas (iki 35 kg) ir Neilas (iki 53 kg) Strakšiai bei svoryje iki 59 kilogramų kovojęs Leandras Nutautas.

Varžybų šeimininkai – pagėgiškiai, šį kartą buvo kuklesni. Trenerį Antaną Merkevičių nudžiugino vienintelis Gvidas Jovaiša, kuris pirmenybių nugalėtojo titulą iškovojo svoryje iki 42 kilogramų.

Komandoms prizininkėms buvo įteiktos taurės, kurias įsteigė Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Varžybų atidarymo metu sveikinimo žodį tarė seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis, Pagėgių vicemeras Sigitas Stonys. Teisėjai ir treneriai, 55-erių metų sukakties proga pasveikino Pagėgių laisvųjų imtynių klubo „Skaluva“ prezidentą Zenoną Komskį.