Šiandien Stambule lenktynes dėl olimpinio kelialapio tęsia moterų imtynių atstovės.

Danute Domikaitytė kovas burtų valia pradėjo nuo aštuntfinalio akistatoje su Dimitra Christodoulaki iš Graikijos. Pirmoje imtyje Danutė savo varžovę įveikė per dvi minutes. Pramankštai ji atliko pervedimą su numušimu (2:0), o kiek vėliau gudriai išnaudojo abipusį rankų sukibimą ir nušienavo graikę ant kilimo bei paguldė ant menčių.

Ketvirtfinalio imtis buvo su korėjiete Chaerin Park buvo pirmos kovos klonas – scenarijai su sėkminga pabaiga tiesiog identiški. 21-erių metų atletė iš Lietuvos taip pat užbėgo korėjietei už nugaros ir aukštu, „klasikams“ būdingu metimu išsiveržė į priekį 2:0. Įpusėjus trečiai dvikovos minutei Danutė paguldė varžovę ant menčių.

Kelialapio į Rio likimas spręsis pusfinalio mūšyje su vienmete Norvegijos atlete Signe Marie Fidje Store. Norvegė šiemet Europos čempionate užėmė 5 vietą, o Danutė liko dvejais laipteliais žemiau.

Svoryje registruota 16 sportininkių.

Svorio kategorijos iki 63 kilogramų kvalifikacinėje imtyje 25 metų Indrė Bubelytė kovojo su metais vyresne kolumbiete Leidy Marcela Izquierdo Mendez.

Po sėkmingos atakos pirmą minutę Indrė pirmavo rezultatu 2:0, tačiau vėliau išleido iniciatyvą iš rankų ir pralaimėjo rezultatu 2:10. Svoryje kovoja 19 imtynininkių.

Dvylika olimpinių kelialapių atiteks tik į finalą šešiose svorio kategorijose patekusioms atletėms.