Makedonijoje vykusiame pasaulio kariškių imtynių čempionate Lietuvos kariuomenės komanda, sudaryta iš šešių graikų-romėnų ir vieno laisvųjų imtynių atstovo, iškovojo tris medalius – vieną sidabro ir du bronzos.

Lietuvos kariuomenės sporto klube dirbantis Vilius Laurinaitis (svorio kategorija iki 98 kg) pirmoje kovoje 8:0 nugalėjo brazilą Davi Jose Albino, antrojoje – 7:5 įveikė vokietį Oliverį Hasslerį, vėliau 5:0 pranoko Ukrainos atstovą Zielimchaną Džihasovą, 9:0 nugalėjo graiką Spiros Kountouratzisą, bet finale turėjo pripažinti baltarusio Aleksandro Hraboviko pranašumą. Lietuvos Krašto apsaugos savanorių pajėgų atstovai Kristupas Šleiva (66 kg) ir Mindaugas Mizgaitis (130 kg) iškovojo bronzos medalius. Savanoriai Darius Venckaitis (59 kg) ir Julius Matuzevičius (85 kg) iš čempionato pasitraukė jau po pirmų kovų ir tenkinosi 14-osiomis vietomis.

Karo policijoje tarnaujantis laisvųjų imtynių atstovas Šarūnas Jurčys (61 kg) užėmė aštuntąją vietą.

Lietuvos kariškių rinktinės treneris – seržantas specialistas dr. Mindaugas Ežerskis.