Paryžiuje vykstančiame pasaulio imtynių čempionato moterų imtynių turnyre  svorio kategorijoje iki 69 kg kovojusi Danutė Domikaitytė pirmojoje kovoje per mažiau nei dvi minutes 0:12 pralaimėjo 2014 metų pasaulio čempionei Alinei Focken iš Vokietijos.

Vokietė pateko į finalą, todėl D.Domikaitytė gavo šansą kovoti dėl bronzos. Paguodoje Danutę laukė dar vienas “saldainiukas” – Rio olimpinių žaidynių trečios vietos laimėtoja Elmira Syzdykova iš Kazachstano. Pirmo kėlinuko pabaigoje Danutė atliko metimą, tačiau teisėjai taškus skyrė jos varžovei. Po abejotino teisėjų įvertinimo kovotojos ilsėtis išėjo esant rezultatui 1:7. Antroje dvikovos dalyje Danutė ėjo į priekį, lipo “ant galvos”, tuo tarpu kazachė apgaulingu imitaciniu metimu per petį ištiesino Danutę ir, pagriebusi D.Domikaitytės koją, nubloškė lietuvę ant menčių.

Pirmoji Danutės skriaudikė Aline Focken iškovojo čempionato sidabro medalį.

Danutė Domikaitytė užėmė 14-ąją vietą tarp 19 dalyvių.