Paryžiuje tęsiasi pasaulio imtynių čempionatas. Trečią varžybų dieną, ant AccorHotels Arenoje patiestų imtynių kilimų, varžėsi moterų imtynių atstovės.

Svorio ketegorijos iki 58 kilogramų kvalifikacijoje Giedrė Blekaitytė jau pirmame kėlinuke ant menčių paguldė imtynių veteranę Ariadnę Michellę Burkhart iš Australijos.

Aštuntfinalyje Giedrė pralaimėjo buvusiai Ukrainos rinktinės narei, o nuo 2012 metų atstovaujančiai Azerbaidžanui Irinai Netrebai. Pirmame kėlinuke du praėjimai į kojas leido Giedrei „uždirbti“ keturis taškus. Trisdešimties sekundžių poilsiui sportininkės išėjo esant Giedrei lygiam, tačiau dėl veiksmų kokybės palankiam pirmavo Giedrė  rezultatui (4:4).

Po pertraukėlės I.Netrebo „pasiskolino” šiaulietės arsenalą ir pati dvejais sugriebimais už kojų iškovojo pergalingus taškus. Antroje dalyje Giedrė mėgino pakartoti rezultatyvius veiksmu, tačiau varžovė jau buvo pasiruošusi.

Ketvirtfinalyje eksukrainietę 11:0 sutriuškino Michelle Christina Fazzari iš Kanados.

Preliminariais duomenimis Giedrė Blekaitytė pasaulio čempionate užėmė dešimtą vietą tarp 27 dalyvių.