Paikusėje (Estija) vykusiame tarptautiniame Leo Kreinino atminimui skirtame graikų–romėnų imtynių turnyre penkis medalius iškovojo Joniškio imtynių sporto klubo „Kova“ ir Sporto centro imtynininkai.

Šešioliktą kartą surengtose varžybose galynėjosi suaugę, jauniai (gimę 2000 m. ir jaunesni) ir jaunučiai (gimę 2002 m. ir jaunesni).

Suaugusiųjų turnyre pirmąją vietą iškovojo Benas Keršys (sv.kat. iki 98 kg), o Šarūnas Gulbinas (sv.kat. iki 130 kg) laimėjo sidabro medalį.

Jaunių amžiaus grupėje Ignas Paulavičius (sv.kat. iki 85 kg) keturis varžovus paguldęs ant menčių tapo varžybų nugalėtoju, o Martynas Muižys (sv.kat. iki 42 kg) užėmė antrąją vietą.

Beje, Martynas dar varžėsi tarp jaunučių ir iškovojo pirmąją vietą. M.Muižys, kovodamas dvejose amžiaus grupėse, nugalėjo penkiose iš šešių turėtų dvikovų.

Paulius Ponelis (sv.kat. iki 59 kg) liko penktą vietą.

Sportininkus varžyboms ruošė treneris Rytis Keršys.

Tarptautiniame turnyre kovojo 120 imtynininkų iš Estijos, Latvijos, Suomijos ir Lietuvos.