Minske vykusiame tarptautiniame A.Medvedžio vardo imtynių turnyre  mūsų šalies atletams nepavyko užkopti ant nugalėtojų pakylos.

Laisvųjų imtynių varžybose Andrius Mažeika (74 kg, 16 dalyvių) aštuntfinalyje aiškia persvara 11:0 nugalėjo baltarusį Aliaksandrą Grigorovičių, tačiau kitame etape atkaklioje imtyje 8:11 nusileido mažojo finalo laimėtojui Isaiah Martinezui iš JAV. Klaipėdietis užėmė septintą vietą.

Lukas Krasauskas (97 kg, 14 dalyvių) nepasipriešino Makedonijai atstovaujančiam Europos čempionato penktos vietos laimėtojui Mahomethadžiui Nurovui (12:1) ir liko priešpaskutinis.

Moterų imtynių turnyre Kamilė Gaučaitė (72 kg, 6 dalyvės) iškovojo vieną pergalę, tačiau trys kartus teko pripažinti varžovių pranašumą. Dėl negausaus dalyvių skaičiaus svoryje, kovos buvo vedamos rato sistema. Pirmame rate Kamilė nusileido šių metų Rusijos čempionei Tatjanai Kolesnikovai (0:8), antrame 6:0 įveikė Haną Maslakovą iš Baltarusijos. Po šios pergalės sekė dvi nesėkmės – teko pripažinti Azijos jaunimo čempionės Kunming Wang iš Kinijos (0:10) ir kazachės Žamilos Bakbergenovos (0:10) pranašumą.Turnyro lentelėje Kamilė liko ketvirta.

Kornelija Zaicevaitė (59 kg, 9 dalyvės) pralaimėjo vienintelę ketvirfinalio dvikovą patyrusiai 26-erių rusei Julijai Alborovai ir liko septintoje vietoje.