Danijoje vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų U-23 imtynių turnyre “Aarhus Open 2019” trys mūsų šalies atletai iškovojo aukso medalius.

Pirmąsias vietas užėmė Kristupas Šleiva, Paulius Galkinas ir šiuo metu Danijos klubui atstovaujantis Martynas Nemsevičius. Bronzos medalį iškovojo Titas Kerševičius.

„Senokai gyvai nemačiau savo auklėtinių tarptautiniuose turnyruose užsienyje. Pasiilgau jų aštrių veiksmų, kurių laukia ne tik aš, bet ir publika. Kuomet kovoja Kristupas ir Martynas, salėje pakyla lengvas šurmulys, visų dėmesys į lietuvių kovas. Abu meta iš bet kokios padėties, ir tas negali nežavėti, – pasakoja treneris Vladimiras Audickas. – Nepaisant labai simpatiško Nemsevičiaus metimo iš kryžiaus ant ausų, vėliau lietuvis visgi turėjo daug vargo su arkliškai stipriu pasaulio jaunių čempionato prizininku Bisultanovu iš Danijos. Kristupas savo varžovus užmėtė gan lengvai, Paulius finale sunkiai, bet išlaikė įgytą kelių taškų persvarą. Titas Kerševičius praleido šiuo metu madingą šoninį metimą per petį ir pralaimėjo pasaulio jaunimo čempionui, o vėliau neatsilaikė prieš pajėgų slovaką Denisą Horvathą. Manau, kad Titui šiuo metu trūksta fizinės jėgos“.

Turnyre kovojo 43 imtynininkų iš Danijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Estijos, Belgijos, Izraelio, Slovakijos, Čekijos, Austrijos, Ukrainos ir Lietuvos.

Kristupas Šleiva (67 kg; 4 dalyviai) – 1 vieta

Arvid Westlund (Švedija) 9:0                
Erik Persson (Švedija) – pergalė mentėmis
Szewczuk Mateusz (Lenkija) 13:4

Titas Kerševičius (72 kg; 6 dalyviai) – 3 vieta

Maksym Jevtušenko (Ukraina) 1:4
Oliver Jensen (Danija) 8:0
Denis Horvath (Slovakija) 0:9               
Fabian Mazdin (Švedija) 8:0                  
Klimek Bartlomiej (Lenkija) 4:0

Paulius Galkinas (77 kg; 9 dalyviai) – 1 vieta

Daniel Varga (Čekija) – pergalė mentėmis
Oliver Krüger (Danija) 3:1
Nobert Sipka (Slovakija) – pergalė mentėmis
Marcel Sterkenburg (Nyderlandai) 10:6

Martynas Nemsevičius (87 kg; 4 dalyviai) – 1 vieta

Gustav Månsson (Švedija) 8:0               
Marcel Hein (Danija) 8:0
Turpal Bisultanov (Danija) 6:4

Valdas Malinauskas