Anykščių rajono Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijoje vyko tradicinis tarptautinis pirmojo Troškūnų imtynių trenerio Ričardo Deksnio vardo imtynių turnyras.

Daugiausiai turnyro nugalėtojų vardų iškovojo Anykščių krašto sportininkai. Moterų imtynių turnyre pirmąsias vietas užėmė Skaistė Jakaitytė (60 kg), Evelina Uselytė  (52 kg), Greta Čeponytė (64 kg) ir Viktorija Buinauskaitė (75 kg).

Kipras Puikis (45 kg) ir Kipras Gvozdas  (62 kg) dominavo klasikų varžybose.

Trys aukso medaliai iškeliavo į Visaginą, o juos iškovojo Romanas Krotas (41kg), Timofejus Šapovalovas (45 kg) ir Platonas Špolianskij (58 kg).

Po du turnyro nugalėtojus išugdė Klaipėdos, Vilkaviškio, Kupiškio ir Marijampolės treneriai.  Aukso medalius iškovojo uostamiesčio atletai Dainius Kerys (33 kg) ir Timas Marcinkus (37 kg), vilkaviškietės Emilija Bačinskaitė (42 kg) ir Milda Sedlickaitė (58 kg), Mykolas Vizbaras (54 kg) ir Anelė Kavaliauskaitė (58 kg) iš Kupiškio bei Marijampolės atstovai Dominyka Vaitulionytė (58kg) ir Minijus Leonavičius (48 kg).

Pirmąsias vietas taip pat laimėjo vilnietė Greta Usinovič (35 kg), Daniela Jakučinska (38 kg) iš Liepojos, tauragiškė Ugnė Laurinskytė (55 kg), šiaulietis Tadas Vilčiauskas (30 kg) ir joniškietis Paulius Ponelis (75 kg).

Jaunųjų imtynininkų kovas stebėjo Lietuvos imtynių federacijos prezidentas Giedrius Dambrauskas, pasaulio čempionas Valentinas Mizgaitis, Ričardo Deksnio žmona Valė, Anykščių imtynių veteranai, imtynių klubo „Ąžuolas” rėmėjas Vytautas Lapė bei gausus būrys buvusių Troškūnų imtynininkų. Dalyvius ir turnyro svečius pasveikino ir atminimo dovanas įteikė Troškūnų seniūnas Antanas Jankauskas.

Turnyre kovojo 52 moterų imtynių atstovės ir 87 graikų-romėnų imtynių stiliaus jaunieji atletai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Visagino, Marijampolės, Vilkaviškio, Tauragės, Joniškio, Kuršėnų, Gruzdžių, Kupiškio, Anykščių, Kavarsko, Viešintų ir Troškūnų bei svečiai iš Liepojos (Latvija).