Minske vykusiame tarptautiniame laisvųjų imtynių turnyre triskart olimpinio čempiono Aleksandro Medvedžio prizams laimėti solidžiai grūmėsi Andrius Mažeika. Uostamiesčio atletas svorio iki 74 kilogramų starte įveikė du varžovus ir likoi per žingsnį nuo nugalėtojų pakylos.

Aštuntfinalyje klaipėdietis rezultatu 16:5 nugalėjo baltarusį Aliaksandrą Hryharovyčių, o kitame etape 10:7 palaužė Denysą Pavlovą iš Ukrainos. Deja, pusfinalio kovoje Andrius 1:11 nusileido Rusijos imtynininkui Soslanbekui Budajevui, o imtyje dėl bronzos jam teko pripažinti rumuno Maximo Vasilioglo pranašumą. Prestižiniame turnyre Andrius Mažeika užėmė penktą vietą tarp 16-kos dalyvių.

Lukas Krasauskas (97 kg; 10 dalyvių) 1:9 pralaimėjo kvalifikacinę kovą Tamikui Džikajevui iš Rusijos ir liko aštuntoje vietoje.

Tarptautiniame turnyre kovojo 151 laisvūnas iš 14-os valstybių.