Radome vykusiame Lenkijos taurės graikų-romėnų imtynių jaunių turnyre keturi mūsų šalies atletai tapo varžybų nugalėtojais.

Vilius Adomavičius (45 kg, 12 dalyvių)  savo varžovams nepadovanojo nei taško ir jo pergalė turnyre nekėlė abejonių. Vilius vienodu rezultatu 8:0 įveikė lenkus Zawistowskį Kacperą, Partyką Dominiką ir Kuźmiaką Wojciechą, o finale Łukasiką Kacperą nugalėjo 9:0.

Rokas Čepauskas (51 kg; 14 dalyvių) taip pat iškovojo pergales prieš keturis lenkus. Pirmame rate Rokas  palaužė Sidoruką Hubertą (10:2), vėliau vienodu rezultatu 8:0 nepaliko vilčių Szponderiui Olivieriui ir Harendai Antoniui, o finale įrodė pranašumą prieš Karaśkiewiczių Kacperą (5:1).

Vilnietis Damianas Matveiko (80 kg; 23 dalyviai) per keturis susitikimus tik finalinėje imtyje su Iwanowskiu Mateuszu prarado du taškus (rezultatas 12:2), o kitus varžovus  –  Stawarskį Michałą, Balcerskį Piotrą ir Warchołą Sebastianą – nugalėjo anksčiau laiko ir tapo varžybų nugalėtoju.

Šiame svoryje Rodionas Rutkauskas (80 kg) įveikė šešių kovų maratoną, nugalėjo penkis varžovus ir iškovojo bronzą.

Įspūdingai atrodė nugalėtojų pakyla svoryje iki 92 kilogramų – net trys mūsų šalies atletai iškovojo medalius. Nugalėtoju svoryje tapo kaunietis Simonas Viliulis, kuris burtų valia rungėsi su savo komandos draugais visaginiečiu Igoriu Kabadeicevu bei sostinės atletu Nikita Jermakovu  ir juos nugalėjo rezultatu 8:3. Pastarieji užėmė atitinkamai antrą ir trečią vietas. Dar viena pergalę Simonas iškovojo dvikovoje su lenku Komorowskiu Patryku (8:0).

Benas Mickevičius (65 kg) skaitlingiausioje svorio kategorijoje  – 32 dalyviai – patyrė vieną pralaimėjimą šešiose imtyse ir užėmė trečią vietą.

Lenkijos taurės imtynių turnyre kovojo 166 jaunieji atletai, kurie atstovavo 44-ioms komandoms. Mūsų šalies rinktinė iškovojo nugalėtojos taurę (41 taškas), kuri vos ne dvigubai aplenkė antroje vietoje likusį Wroclawo klubą.