Jegevoje (est. Jõgeva) vykusiame vykusiame tarptautiniame graikų–romėnų ir moterų imtynių turnyre puikiai rungėsi Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo ,,Kova” vaikinai ir merginos.

Medalius iškovojo devyni iš vienuolikos kovojusių trenerio Ryčio Kešio auklėtinių. Tarp jaunučių (gimusių 2004 m. ir jaunesnių) aukso medalius iškovojo Arnas Abromavičius (sv.kat. iki 68 kg) ir Dovydas Ponelis (sv.kat. iki 85 kg). Abu pasiekė po keturias lengvas pergales.

Vaikų (gimusių 2008-2009 m.) turnyre pirmą vietą laimėjo Airidas Gulbinas (sv.kat. iki 32 kg). Airidas laimėjo tris imtis. Turnyro nugalėtoju, įveikęs keturis varžovus, taip pat tapo Arnas Puipa (sv.kat. iki 38 kg). Trečią vietą užėmė Ignas Žabarauskas (sv.kat. iki 42 kg). Dominykas Baliūnas (sv.kat. iki 35 kg) tenkinosi penktąja.

Jaunesnių vaikų (gimusių 2010 m. ir jaunesnių) grupėje pirmą vietą iškovojo Domas Abromavičius (sv.kat. iki 36 kg). Domas lengvai laimėjo visas penkias turėtas imtis. Trečią vietą iškovojo Klaidas Sakalauskas (sv.kat. iki 29 kg), laimėjęs keturias imtis ir vieną kartą nusileidęs imtynininkui iš Estijos.

Ainius Povilauskas (sv.kat. iki 25 kg) ir Pijus Augustauskas (sv.kat. iki 35 kg) iškovojo po pergalę ir po du kartus pralaimėjo, užimdami septintą ir vienuoliktą vietą.

Moterų imtynių turnyre Karina Žabarauskaitė (sv.kat. virš 50 kg) laimėjo antrą vietą. Karina laimėjo tris imtis ir patyrė vieną nesėkmę.

Tarptautiniame imtynių turnyre Estijoje varžėsi trys šimtai du dalyviai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai po apdovanojimų. Iš kairės klūpi Pijus Augustauskas, Ainius Povilauskas. Iš kairės stovi: Klaidas Sakalauskas, Ignas Žabarauskas, Arnas Puipa, treneris Rytis Keršys, Domas Abromavičius, Karina Žabarauskaitė, Airidas Gulbinas, Arnas Abromavičius, Dominykas Baliūnas, Dovydas Ponelis.