Kaune vykstančiame Lietuvos imtynių čempionate paaiškėjo pirmieji varžybų nugalėtojai. Dvejose svorio kategorijose dėl negausaus dalyvių skaičiaus imtynininkai grūmėsi rato sistema. Bene labiausiai intriguojančiame svoryje iki 87 kilogramų principinius varžovus įveikė ir nugalėtojo laurus pelnė kaunietis Eividas Stankevičius. Antrą vietą užėmė sostinės atletas Julius Matuzevičius. Bronzos medalį iškovojo Klaipėdos atstovas Martynas Nemsevičius. Visi minėti atletai yra realūs pretendentai kovoti dėl olimpinio kelialapio. Po pergalės Lietuvos čempionate E.Stankevičius ženkliai sustiprino savo pozicijas į „pirmo numerio” vardą.

Svoryje iki 55 kilogramų Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionu tapo Dovydas Deveikis iš Panevėžio. Sidabro medalį iškovojo Nedas Gervinskas (Trakai-Panevėžys), Laurynas Barauskas iš Marijampolės tenkinosi trečiąja vieta.

Lietuvos imtynių čempionato graikų-romėnų imtynių turnyre kovojo 84 atletai.

Šeštadienį vakare vyks graikų-romėnų imtynių čempionato finalai. Visos finalinių kovų poros:
60 kg Adomas Grigaliunas (Vilnius – Joniškis) – Domas Krikščiūnas (Kaunas – Anykščiai)
63 kg Justas Liaugminas (Kaunas) – Justas Petravičius (Vilnius -Tauragė)
67 kg Edgaras Venckaitis (Vilnius -Tauragė) – Vilius Savickas (Vilnius – Marijampolė)
72 kg Titas Kerševičius (Kaunas) – Kristupas Šleiva (Vilnius -Panevėžys)
77 kg Paulius Galkinas (Klaipėda) – Augustinas Dikčius (Vilnius)