Sostinėje praūžė tarptautinis “Vilnius open” imtynių turnyras. 

Skelbiami turnyro rezultatai.

2020 Vilnius Open PROTOKOLAI

Tarptautinio imtynių turnyro “Vilnius Open” nugalėtojai ir prizininkai

Jauniai (gimę 2003-2005 m.)

Vieta           Vardas,     Pavardė   Miestas
  Svorio kategorija iki 48 kg  
1 Artoim Boguslavsvkij Vilnius
2 Aleksandr Michailov Visaginas
3 Aleksandr Popravka Vilnius
     
  Svorio kategorija iki 51 kg  
1 Vilius Adomavičius Vilnius
2 Artiom Cvetkov Vilnius
3 Dominykas Dokutovič Vilniaus raj.
     
  Svorio kategorija iki 55 kg  
1 Ilja Pleškans Rezekne
2 Nikita Maluchins Ryga
     
  Svorio kategorija iki 60 kg  
1 Rokas Čepauskas Vilnius
2 Nedas Valiulis Klaipėda
3 Kipras Puikis Anykščiai
     
  Svorio kategorija iki 65 kg  
1 Aresterys Štarjkovs Rezekne
2 Juras Misikas Vilnius
3 Antonas Cvečkovskis Ryga

 

  Svorio kategorija iki 71 kg  
1 Ronald Čiužinov Vilnius
2 Platon Špolianskij Visaginas
3 Rolandas Grėbliūnas Vilnius
     
  Svorio kategorija iki 80 kg  
1 Radion Rutkauskas Vilnius -Visaginas
2 Edvinas Matačius Vilnius
3 Renatas Čaikovskis Vilnius
     
  Svorio kategorija iki 92 kg  
1 Damian Matveiko Vilnius
2 Osvaldas Macijauskas Klaipėda
3 Maksim Možeiko Visaginas
     
  Svorio kategorija iki 110 kg  
1 Igor Kabadaicev Vilnius-Visaginas
2 Pijus Baldyšius Joniškis
3 Aleksej Stacenko Vilnius

 

     Jaunučiai (gimę 2006-2008m.)

Vieta           Vardas,     Pavardė Miestas
  Svorio kategorija iki 34 kg  
1 Armandas Mežorinas Marijampolė
2 Lukas Beliauskas Vilnius
3 Markuss Pekšs Rezekne
     
  Svorio kategorija iki 38 kg  
1 Emilis Neverauskas Marijampolė
2 Jegor Vasilčiuk Visaginas
     
  Svorio kategorija iki 41 kg  
1 Jeromirs Žukovs Rezekne
2 Timas Marcinkus Klaipėda
3 Arnas Puipa Joniškis
     
  Svorio kategorija iki 44 kg  
1 Glebs Šabanovs Rezekne
2 Kirils Živkovs Rezekne
3 Ignas Pečkys Marijampolė

                        

  Svorio kategorija iki 48 kg  
1 Jevgenij Čugur Visaginas
2 Artis Elksnis Rezekne
3 Maksims Černovskis Rezekne
     
  Svorio kategorija iki 52 kg  
1 Robertas Volodkevič Vilnius
2 Gido Mažonas Rezekne
3 Nikolajs Belajevs Rezekne
     
  Svorio kategorija iki 57 kg  
1 Roman Krot Visaginas
2 Kajus Malinauskas Vilnius
3 Faustas Lapukas Šiaulių raj.
3 Žimantas Andriuška Šiaulių raj.

 

  Svorio kategorija iki 62 kg  
1 Aleksejs Reut Ryga
2 Naglis Repečka Anykščiai
3 Neilas Stanišauskas Klaipėda
     
  Svorio kategorija iki 68 kg  
1 Niklita Rižakovs Rezekne
2 Minijus Leonavičius Vilnius
3 Nikita Amelcovs Rezekne
     
  Svorio kategorija iki 75 kg  
1 Nikita Starovojtas Rezekne
2 Nazar Rynkevyč Vilnius
     
  Svorio kategorija iki 85 kg  
1 Lukas Jucius Šiaulių raj.
2 Artioms Kovalovs Rezekne
3 Karolis Mikštas Joniškis
     
  Svorio kategorija  + 85 kg  
1 Justas Kaminskas Klaipėda
2 Titas Raišys Vilnius-Vilniaus raj.
3 Dominykas Varžaitis Marijampolė

 

 Vaikai (gimę 2009-2011 m.)

Vieta           Vardas,     Pavardė    Miestas
  Svorio kategorija iki 23 kg  
1 Timurs Zivkovs Rezekne
2 Dominykas Tamaliūnas Marijampolė
     
  Svorio kategorija iki 26 kg  
1 Ivans Belajevs Rezekne
2 Kiril Vartanov Vilnius
3 Vincas Malcius Vilniaus raj.
     
  Svorio kategorija iki 29 kg  
1 Domantas Markelis Šiaulių raj.
2 Arenta Stakėnas Vilnius
3 Rafael Hovhanisyan Vilnius
     
  Svorio kategorija iki 32 kg  
1 Mario Agenič Estija
2 Benas Motijauskas Klaipėda
3 Edvardas Volkovas Klaipėda
3 Arsenijs Šelomijenko Rezekne

 

  Svorio kategorija iki 35 kg  
1 Lukas Žukauskas Šiaulių raj.
2 Mantas Baltuškonis Vilnius
3 Emilis Valiuk Vilnius
3 Rosvaldas Jokubauskas Šiaulių raj.
     
  Svorio kategorija iki 38 kg  
1 Nikita Bulovs Ryga
2 Airidas Gulbinas Joniškis
3 Orestas Lapukas Šiaulių raj.
3 Domas Abromavičius Joniškis
     
  Svorio kategorija iki 41 kg  
1 Mangirdas Braždžiūnas Anykščiai
     
  Svorio kategorija iki 44 kg  
1 Dominykas Baliūnas Joniškis
2 Pijus Augustauskas Joniškis
3 Kernius Kurmelevičius Marijampolė

 

  Svorio kategorija iki 47 kg  
1 Mažvydas Ežerskis Vilnius
2 Ugnius Vronevskis Anykščiai
3 Erminas Taraškevič Vilnius
     
  Svorio kategorija iki 54 kg  
1 Kiril Gomazkov Vilnius
     
  Svorio kategorija iki 58 kg  
1 Benediktas Bubelevičius Šiaulių raj.
2 Jonas Radzišauskas Marijampolė
3 Tadas Abromavičius Marijampolė
     
  Svorio kategorija iki 62 kg  
1 Dmitrij Petrovičev Vilnius
2 Olgerdas Česnulevičius Vilnius
     
  Svorio kategorija iki 66 kg  
1 Severinas Kazakevič Vilniaus raj.
2 Norbertas Kirkevičius Vilnius
     
  Svorio kategorija iki 73 kg  
1 Ernestas Orlovas Šiaulių raj.
     
  Svorio kategorija + 73 kg  
1 Nikita Ogladinas Vilniaus raj.