Skopjėje (Šiaurės Makedonija) vykstančio Europos U23 imtynių čempionato mažajame finale Arminas Lygnugaris (82 kg) pralaimėjo kovą dėl bronzos.

Kuklios lygiosios 1:1 buvo palankios varžovui. Pagal papildomus kriterijus, esant lygiam rezultatui,  pergalė skiriama paskutiniam iškovojusiam taškus.

Pirmame kėlinuke Armino aktyvumas buvo įvertintas vienu tašku. Antroje dalyje varžovai pasikeitė rolėmis. Esant lygiosioms ir iki finalinio švilpuko likus minutei, baltarusis aklinai užsirakino, todėl visos Armino pastangos įveikti Jegenijaus Jurovo gynybą buvo bergždžios.

Arminas Lygnugaris graikų-romėnų imtynių čempionate užėmė penktą vietą (19 dalyvių).

Arnoldas Baranovas (97 kg) aštuntfinalyje pralaimėjo čekui Ondrejui Dadakui ir iškrito iš kovos dėl čempionato medalio. Vilnietis liko dvyliktoje vietoje (19 dalyvių).