Vengrijoje tęsiasi pasaulio jaunių imtynių čempionatas. Antrą varžybų dieną Budapešto Tüskecsarnok arenoje kovojo Armanis Tomas Barsamyanas. Vilnietis svorio kategorijos iki 92 kilogramų aštuntfinalyje įnirtingame mūsšyje įveikė kirgizą Kutmaną Tolobaldievą (10:0).
 
Deja, kitame etape Armaniui Tomui nepavyko rimčiau pasipriešinti Europos jaunių čempionato prizininkui Rifatui Erenui Gidakui iš Turkijos (0:10). Tačiau varžovas vilniečiui išmetė gelbėjimosi ratą – turkas pusfinalyje įveikė Yusifą Dursunovą iš Azerbaidžano ir suteikė galimybę kovoti dėl bronzos.
 
Trečiadienį paguodoje A.T.Barsamyanas susikaus su vengru Rolandu Bendeguzu Roszu. Sėkmės atveju Vilniaus licėjaus gimnazistas lemiamoje imtyje pečius suremtu su jau minėtu azerbaidžaniečiu Y.Dursunovu. 
 
„Manau, kad Armanio Tomo debiutas jau yra nusisisekęs. Kova su kirgizu buvo pavyzdinė, nors dėl kovido jis negalėjo dalyvauti Europos jaunių čempionate, todėl nelabai žinojome, kaip seksis adaptuotis tokio lygio varžybose, – apie savo 16-metį auklėtinį pasakoja treneris V.Fiodorovas.- Imtynes jis lanko dešimt metų, ant kilimo pasižymi racionalumu ir greitu mastymu. Jis ir moksluose pažengęs – prestižiniame Vilniaus licėjuje skina aukštus pažymius. Gal todėl greičiau perpranta dvikovovų subtilybes. Žinoma, vengrą savo namuose bus sunku nugalėti, reiks būti visa galva aukštesniu, bet vis dėlto, tikiuosi palankaus rezultato”.
 
FS – 92 kg paguoda Roland Bendeguz ROSZ (HUN) – Armanis Tomas BARSAMYAN ?:?
Tuo tarpu pirma diena mūsų laisvūnams susiklostė ypač nesėkmingai. Paulius Leščauskas ir Artiomijus Boguslavskis pralaimėjo kvalifikacines kovas, o vėliau jų skriaudikai taip pat nusileido savo varžovams ir užtrenkė Lietuvos atletams duris į paguodos turnyrą.