Ufoje (Rusija) vykusiame pasaulio jaunimo imtynių čempionate mūsų klasikai pergalių neiškovojo.

Iki staigmenos visai nedaug tetrūko Ignui Bukauskui. Kaunietis ilgai pirmavo prieš iranietį Mortezą Rasoulą Alghozį ir tik paskutinę minutę išleido pergalę iš rankų. Ignas čempionate užėmė 13 vietą (20 dalyvių).

Eimantas Vilimas ir Vilius Savickas pirmuose ratuose savo varžovams nepasipriešino parteryje ir nusileido oponentams aiškia persvara.

Viliaus Savicko skriaudikas pateko į finalą ir suteikė Viliui galynėtis paguodoje dėl trečios vietos su Aaronu Bellscheidtu iš Vokietijos. Pirmame kėliniuke Vilius atliko „petį”, tačiau per lėtą judesį nuspėjo vokietis ir pasiėmė lengvus taškus. Antroje dalyje Vilius perėmė iniciatyvą, sumažino atsilikimą iki 2-jų taškų, tačiau ridenimo, galėjusio atrakinti vartus į mažąjį finalą, atlikti nesugebėjo. Dvikovą rezultatu 1:3 laimėjo Aaronas Bellscheidtas. Vilius čempionate liko 18-tas (25 dalyviai).

Tokia pat – 18-ta vieta tenkinosi ir Eimantas Vilimas (22 dalyviai).

GR – 72 kg Kvalif. Attila Tamas TOESMAGI (HUN) – Eimantas VILIMAS 10:1

GR – 97 kg 1/8 Finalo Ignas BUKAUSKAS – Morteza Rasoul ALGHOSI (IRI) 3:5

GR – 67 kg 1/8 Finalo Vilius SAVICKAS – Sahak HOVHANNISYAN (ARM) 0:10
GR – 67 kg Paguoda Vilius SAVICKAS – Aaron BELLSCHEIDT (GER) 1:3