Ilmajokyje (Suomija) vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre Mindaugas Venckaitis svoryje iki 97 kilogramų užėmė antrą vietą. Lietuvis įveikė Keviną Uspenskį (4:2)i6 Estijos, suomį Arturą-Petterį Klamį (8:0) bei Švedijos atletą Aleksanderį Stjepanetičių (6:5). Lemiamoje imtyje Mindaugas rezultatu 1:5 nusileido pasaulio jaunių čempionato prizininkui estui Richardui Karelsonui ir buvo apdovanotas sidabro medaliu.

Svoryje iki 72 kilogramų Eimantas Vilimas tenkinosi penkta vieta. Joniškietis aiškia persvara nugalėjo suomį Jedį Lonną (11:0) ir palaužė švedo Eriko Perssono pasipriešinimą (8:6). Imtyje su suomiu Elmeru Matilla Eimantas pasiekė lygiąsias (1:1), tačiau pagal papildomus kriterijus nugalėtoju buvo pripažintas varžovas.

Adomas Grigaliūnas (67 kg) atkaklioje imtyje nusileido švedui Georgiosui Barbanosui (4:5) ir aiškia persvara nusileido Nestoriui Mannilai iš Suomijos (0:9) ir liko trečias.

Damianas Matveiko (97 kg) savo dvikovas vienodu rezultatu 0:8 pralaimėjo italui Mirco Minguzziui, estui Robinui Uspenskiui ir suomiui Juho Pahikainenui.

Tarptautiniame turnyre Ilmajokyje kovojo imtynininkai iš Švedijos, Estijos, Italijos, Suomijos ir Lietuvos.