Krasnike (Lenkija) vykusiame tarptautinis laisvųjų imtynių jaunimo ir jaunių turnyre mūsų šalies atetai iškovojo penkis medalius.

Jaunimo amžiaus grupėje Armanis Barsamianas (92 kg, 4 dal.) vienodu rezultatu 10:0 anksčiau laiko įveikė lenką Aleksanderį Czarnotą ir slovaką Samuelį Becką, tačiau 3:7 nusileido nugalėtojui Taronui Šahynianui iš Lenkijos ir iškovojo turnyro sidabrą.

Artiomij Boguslavskij (57 kg, 9 dal.), Titas Pijoraitis (74 kg, 8 dal.) ir Paulius Leščauskas (79 kg, 9 dal.) laimėjo po dvi pergales bei patyrė po vieną pralaimėjimą ir užėmė trečiąsias vietas.

Jaunių amžiaus grupėje bronzos medalį iškovojo Rokas Stonaitis (48 kg, 8 dal.).

Turnyre kovojo 225 jaunieji atletai iš Čekijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Slovakijos, Ukrainos ir Vengrijos.

Mūsų šaliai atstovavo laisvūnai imtynininkai Vilniaus, Klaipėdos, Vilkaviškio, Raseinių ir Kelmės.