Viljandyje vykusiame laisvųjų imtynių „Baltic Cup“ turnyre sėkmingai kovojo mūsų šalies atletai. Estijoje pirmąsias vietas iškovojo Andrius Žekas (61 kg; 5 dal.) Domantas Pauliuščenko (86 kg; 8 dal.) ir Vilius Mikalauskas (125 kg; 4 dal.).

Sidabro medalį laimėjo Titas Pijoraitis (74 kg; 3 dal.), o trečiąja vieta tenkinosi Leandras Nutautas (70 kg; 7 dal.).

Jaunučių amžiau grupėje trečiąsias vietas iškovojo Nedas Leščiauskas (44 kg; 8 dal.) ir Elvinas Žakaitis (48 kg; 9 dal.).

Turnyre Lietuvai atstovavo Raseinių imtynių sporto klubo „Lūšis” ir Kelmės imtynių sporto klubo komandos.

Laisvųjų imtynių turnyre galynėjosi 42 meistrai ir 79 jauniai iš Suomijos, Latvijos, Lietuvos ir Estijos.