Čekijoje vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių „Chomutov Grand Prix“ turnyre trys mūsų šalies atletai užėmė prizines vietas.

Jaunimo turnyro vicečempionu tapo Rokas Čepauskas (72kg, 24 dalyviai). Vilniečio finalinė dvikova su Europos jaunių vicečempionu Levente Levajumi iš Vengrijos baigėsi lygiosiomis 1:1, tačiau pagal papildomus kriterijus pergalė buvo skirta varžovui.

Vilius Adomavičius (60 kg; 13 dalyvių) lemiamoje dvikovoje rezultatu 1:7 nusileido Europos jaunių čempionui lenkui Olivier Skrzypczakui.

Jaunių varžybose Eimantas Andriuška (60 kg; 17 dalyvių) pirmame rate pralaimėjo būsimam turnyro nugalėtojui Gharbi Bilelui iš Prancūzijos, tačiau likusias keturias imtis laimėjo ir iškovojo varžybų bronzą.

„Chomutov Grand Prix“ turnyre grūmėsi 174 klasikai iš penkiolikos valstybių.