GR – 71 kg Paguoda Minijus LEONAVIČIUS – Dominik Attila CZUCZOR (HUN) ?:?

GR – 71 kg Kvalif. Minijus LEONAVIČIUS – Luka LOMADZE (GEO) 1:9

Apylygiai vykusiai kovai rezultatas skamba per žiauriai. Pirmą kėlinuką Minijus atidavė, klausimų kaip ir nėra. Aktyvesnis kartvelas „uždirbo“ parterį, kur atliktu ridenimu pasiėmė dar du taškus.

Antroje dalyje  marijampolietis užsivedė ir pelnė teisėjų palankumą. Dabar jam atsivėrė galimybė išlyginti rezultatą ir pagal kriterijus išsiveržti į priekį. Deja, įdėtų pastangų nepakako. Minijus užsivertė Lomadzę ant savęs ir padovanojo varžovui du balus. Paskutinę minutę siekis pakreipti dvikovos eigą savo naudai baigėsi nesėkme – M.Leonavičius ėjo va-bank, užlipo kartvelui ant galvos, tačiau parblokšt kaukaziečio nesugebėjo. Tuo tarpu Lomadzė pasinaudojo žiojėjusia skyle gynyboje, pričiupo liemenį ir uždarė dvikovos bylą – 1:9.