GR – 60 kg 1/8 finalo Eimantas ANDRIUŠKA – Mingiian Goriaev (?) 8:16

Eimantai Andriuškai nepavyko pakartoti pernykščio pasiekimo, kuomet Rumunijos sostinėje vykusiame
Europos jaunių čempionate užėmė trečią vietą.

Tiranoje aštuntfinalio etape Eimantas sukibo su M.Goriaevu. Rezultatyvią kovą rezultatu 8:16 laimėjo varžovas, kuriam bene kiekvienoje atakoje pavykdavo
išjungti rankas iš apačios. Šiemet Eimantui sunkiai paėjo firminiai metimai per dubenį, tačiau pirmame kėlinuke po sėkmingo keturbalio susukimo Šiaulių rajono atletas buvo priekyje. Po kelių akimirkų E.Andriuškai pavyko dar kartą švystelėti aukštos vertės metimą. Tuo tarpu varžovas nemažai taškų „pasigamino“ smulkesniais techniniais veiksmais.

Pirma dvikovos dalis baigėsi rezultatyviai – 8:10.

Antrame kėlinuke varžovas surinko šešis taškus be atsako ir nutolo saugiu bei pergalingu atstumu.

Ketvirtfinalyje M.Goriaevą sutalžė kartvelas Saba Surmanidzė, o tai reiškė, kad Eimantui šių metų čempionatas baigėsi.