Kelmės sporto centro salėje vyko 2023 metų Lietuvos laisvųjų imtynių ir moterų imtynių U15 ir U20 žaidynės. Viso atvyko 14 komandų iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų.

Laisvųjų imtynių U20 amžiaus grupėje dalyvavo 54 dalyviai. Komandinėje įskaitoje nugalėtojais tapo Klaipėdos imtynininkai, antri – vilniečiai, treti – Kelmės imtynininkai. Atskirose svorio kategorijose nugalėtojais tapo:

125 kg – Vytautas Gerulis (Klaipėda).

Laisvųjų imtynių U15 amžiaus grupėje dalyvavo 92 dalyviai. Komandinėje įskaitoje nugalėtojais tapo Klaipėdos imtynininkai. Antri – Kelmės, treti – Vilkaviškio imtynininkai.

+85 kg – Arnas Jokimčius (Kelmė).

Merginų U15 amžiaus grupėje atvyko tik trys dalyvės. Svorio kategorijoje iki 54 kg nugalėtoja tapo vilnietė Dana Yuchnovich nugalėjusi vilkaviškietę Augustę Kvirevičiūtę. Svorio kategorijoje virš 66 kg nugalėtoja be kovos tapo vienintelė šios svorio kategorijos dalyvė tauragiškė Evija Juciūtė.

Merginų U20 amžiaus grupėje taip pat atvyko labai mažai dalyvių, tik šešios. Vienintelė kova vyko svorio kategorijoje iki 55 kg, kur nugalėtoja tapo Viltė Žakaitytė iš Raseinių, nugalėjusi alytiškę Samantą Mocevičiūtę.

U20 moterų imtynių nugalėtojos:

55 kg – Viltė Žakaitytė (Raseiniai),

57 kg – Lėja Rimkutė (Vilnius – Klaipėda),

59 kg – Greta Usinovič (Vilnius),

65 kg – Gerda Brazaitė (Tauragė),

68 kg – Greta Tverskytė (Radviliškis).

Varžybas organizavo Kelmės imtynių sporto klubas, Kelmės sporto centras ir Lietuvos imtynių federacija.