Ilmajokyje (Suomija) vykusiame tarptautiniame Arvo Haavisto graikų-romėnų imtynių turnyre Romas Fridrikas iškovojo bronzos medalį!

Visaginietis svorio iki 130 kilogramų ketvirtfinalyje anksčiau laiko įveikė ukrainietį Arturą Boichuką (8:0), tačiau pusfinalyje nusileido būsimam turnyro nugalėtojui suomiui Eliasui Kuosmanenui (0:3).

Imtyje dėl bronzos šių metų pasaulio čempionato penktos vietos laimėtojas iš Lietuvos nepaliko vilčių estui Eerikui Pankui (10:2). Svoryje kovojo aštuoni atletai.

Mantas Knystautas (130 kg) ir Paulius Galkinas (77 kg; 13 dalyvių) liko penktose vietose.

Kitų imtynininkų rezultatai kuklesni – Konstantinas Kešanidis (72 kg; 12 dalyvių) užėmė devintą vietą, o Martynas Nemsevičius (87 kg; 10 dalyvių) liko dešimtas.

Tarptautiniame turnyre kovojo 78 atletai iš Ukrainos, Švedijos, Kazachstano, Kroatijos, Estijos, Egipto, Vokietijos, Danijos, Suomijos ir Lietuvos.