Dąbrowa Górniczoje vykusiame atvirajame Lenkijos čempionate Kamilė Gaučaitė užėmė pirmąją vietą, o mūsų šalies merginos iškovojo keturis medalius.

Kamilė Gaučaitė toliau rodo gerą sportinę formą ir ryžtą kautis dėl olimpinio kelialapio. Neseniai vykusiame Europos čempionate 23-jų lietuvė tik per žingsnį liko nu pjedestalo, tuo tarpu turnyre Lenkijoje svoryje iki 76 kilogramų nugalėjo keturias vietines varžoves, o finalinėje imtyje rezultatu 4:1 patiesė patyrusią penkiais metais vyresnę Europos čempionato septintos vietos laimėtoją Patricją Sperką.

Danutė Domikaitytė gan užtikrintai įveikė dvi Lenkijos sportininkes, tačiau suklupo imtyje su triskart Europos U23 čempionato nugalėtoja bei Europos čempionato prizininke Wiktorią Choluj ir liko trečioje vietoje.

Dar vieną bronzą iškovojo Inna Alimova (59 kg). Iki patekimo į finalą devyniolikmetei akivaizdžiai pritrūko patirties. Inna vienu metu persvarą prieš ukrainietę Anastasiją Podoshyk buvo užsiauginusi iki septynių taškų. Tačiau varžovė paprašė pauzės, neva, traumos malšinimui. Po tokios dirbtinės poilsio pertraukėlės ukrainietė perėmė iniciatyvą ir nugalėjo rezultatu 10:12.

Gabija Dilytė (50 kg) laimėjo dvi imtis iš keturių ir taip pat pasidabino turnyro bronza. Įžanginėje kovoje Gabijai teko priešintis imtynių veteranei, 36-erių Europos ir pasaulio čempionatų prizininkei lenkei Annai Lukasiak. Nepaisant sekinančios kovos, kituose ratuose Gabija nugalėjo dvi varžoves, tačiau paskutinėje imtyje nusileido Europos jaunimo čempionato trečios vietos laimėtojai Agatai Walerzak.

Varžybose Lenkijoje kovojo 60 moterų imtynių stiliaus atlečių.