Poznanėje vykusiame tarptautiniame Sobieskio taurės graikų-romėnų imtynių jaunių (U17) turnyre Benediktas Bubelevičius (71 kg) iškovojo aukso medalį!

XXXII kartą surengtame imtynių renginyje B.Bubelevičiaus meistriškumas nekėlė abejonių – iš Šiaulių rajono kilęs atletas visas dvikovas laimėjo ankščiau laiko.  Praeitų metų Europos imtynių U15 čempionato bronzos medalio laimėtojas ant menčių paguldė lenką Noe Wolskį ir čeką Bruno Havzelį. Dar vieną lenką Michalą Kaluzną įveikė rezultatu 10:0, o komandos draugą Naglį Repečką rezultatu 8:0. Svoryje grūmėsi 13 atletų.

Turnyre Lenkijoje Emilis Neverauskas (60 kg; 12 dalyvių) ir Julius Gikaras (92 kg, 10 dalyvių) iškovojo sidabro medalius, o Tadas Vilčiauskas (55 kg; 10 dalyvių) ir Medas Barzdenys (60 kg, 12 dalyvių) tenkinosi trečia vieta.

Lietuvos rinktinė komandų įskaitoje užėmė antrą vietą tarp 20-ies ekipų iš Lenkijos, Čekijos, Vokietijos, Nyderlandų, Ukrainos ir Latvijos.