Gardine (Baltarusija) vykusiame srities atvirajame jaunučių ir jaunių čempionate du mūsų šalies imtynininkai iškovojo bronzos medalius. Vilniečiai Rokas Čepauskas (35 kg) bei Edvinas Subotkevičius (53 kg) pralaimėjo tik varžybų nugalėtojams ir užėmė trečiąsias vietas.

R.Čepauskas ant menčių paguldė Abdulą Džamaldinovą, pusfinalyje rezultatu 4:12 nusileido Daniilui Kajlevičiui, o kovoje dėl bronzos aiškia persvara (8:0) įveikė Michailą Kuzmyčių. Svoryje grūmėsi 13 imtynininkų.

E.Subotkevičius imtyje dėl išėjimo į finalą pralaimėjo Daniilui Šimkovičiui (1:3), tačiau prieš tai vykusiame ketvirtfinalyje ant menčių paguldė Dmitrijų Koptiuką ir bronzinėje akistatoje taip pat aiškia persvara nugalėjo Eugenijų Gosą. Svoryje kovojo 13 atletų.

Visi mūsų šalies imtynininkų varžovai atstovavo įvairiems Baltarusijos klubams.

Varžybose dėl apdovanojimų kovojo 119 graikų-romėnų imtynių stiliaus sportininkų.