Kaliningrade vyko tarptautinis laisvųjų imtynių jaunučių ir jaunių turnyras.

Svorio kategorijoje iki 38 kilogramų prizininkais tapo klaipėdietis Vadimas Babuškinas ir vilkaviškietis Deividas Pečiulis. Šioje kategorijoje prireikė skaičiuoti techninius balus, nes trys prizininkai tarpusavio susitikimuose turėjo po vieną pergalę ir po vieną pralaimėjimą. Paaiškėjo, kad čempionu tapo atletas iš Rusijos, Vadimas užėmė antrą vietą, o Deividas liko trečias.

Sidabro medalius turnyre iškovojo klaipėdiečiai Lukas Urbonas (58 kg) ir Karolis Drobatas (63 kg).

Dar vienas uostamiesčio atletas Robertas Timinskas užėmė trečią vietą svoryje iki 76 kilogramų.

Tarptautiniame turnyre kovojo 150 imtynininkų iš Baltarusijos, Latvijos, Lietuvos ir Rusijos.

Lietuvai atstovavo Klaipėdos ir Vilkaviškio sportininkai, kuriuos varžyboms ruošė treneriai Vytautas Baltuonis, Andrejus Iljinas ir Jonas Jurkynas.